Custom Language field (8.x-1.11) - en to my translation catalogue (18 entries)

en: Delete
my: ပယ်ဖျက်

en: Language
my: ဘာသာစကား

en: - None -
my: - တစ်ခုမှမဟုတ် -

en: Weight
my: အစဉ်

en: Name
my: အမည်

en: Label
my: အညွန်း

en: Format
my: ပုံစံ

en: Enabled languages
my: ထည့်သွင်းထားသော ဘာသာစကား

en: Native name
my: မိခင်တိုင်းရင်းအမည်

en: Language code
my: ဘာသာစကားသင်္ကေတ

en: Direction
my: လမ်းညွန်ချက်၊ လမ်းကြောင်း

en: Are you sure you want to delete the language %name?
my: %name ဘာသာစကားအား အမှန်တကယ် ပယ်ဖျက်ထုတ်ပြစ်မှာ သေချာပါသလား

en: Language name
my: ဘာသာစကားအမည်

en: Right to left
my: ညာမှဘယ်

en: Left to right
my: ဘယ်မှညာ

en: Custom language
my: စိတ်ကြိုက်ပြုပြင်ထားသော ဘာသာစကား

en: Add custom language
my: စိတ်ကြိုက်ပြုပြင်ထားသော ဘာသာစကားတစ်ခု ထည့်သွင်းရန်

en: Save language
my: ဘာသာစကားသိမ်းဆည်းခြင်း
