Custom Language field (8.x-1.12) - en to ast translation catalogue (9 entries)

en: Delete
ast: Desaniciar

en: Language
ast: Llingua

en: - None -
ast: -Nengún-

en: Weight
ast: Pesu

en: Name
ast: Nome

en: Label
ast: Etiqueta

en: Format
ast: Formatu

en: Display
ast: Pantalla

en: Size of textfield
ast: Tamañu del campu de testu
