Custom Language field (8.x-1.12) - en to bo translation catalogue (25 entries)

en: Delete
bo: བསུབ་པ

en: Language
bo: སྐད་རིགས

en: - None -
bo: - མེད། -

en: Weight
bo: ལྗིད་ཚད

en: Name
bo: མིང

en: Label
bo: ཁ་བྱང

en: Format
bo: རྣམ་གཞག

en: Display
bo: མངོན་འཆར

en: ID
bo: ཨང་རྟགས

en: Size of textfield
bo: ཡི་གེ་གནས་ཁོངས་ཀྱི་ཞེང་ཚད

en: Enabled languages
bo: ནུས་ཡོད་བསྒྱུར་ཚར་བའི་སྐད་རིགས

en: Native name
bo: རང་སྐད་ཀྱི་མིང

en: Language code
bo: སྐད་རིགས་ཀྱི་ཨང་རྟགས

en: Language neutral
bo: སྐད་རིགས་ལ་དབྱེ་བ་མི་བྱེད་པ

en: Display format
bo: རྣམ་བཞག་མངོན་པ

en: Direction
bo: ཁ་ཕྱོགས

en: Are you sure you want to delete the language %name?
bo: སྐད་རིགས་%name་བསུབ་ཐག་ཆོད་ཡིན་ནམ།

en: Language name
bo: སྐད་རིགས་ཀྱི་མིང

en: Right to left
bo: གཡས་ནས་གཡོན

en: Left to right
bo: གཡོན་ནས་གཡས

en: Custom language
bo: རང་གིས་བསྒྲིག་པའི་སྐད་རིགས

en: Add custom language
bo: རང་གིས་བསྒྲིག་པའི་སྐད་རིགས་ཁ་སྣོན

en: Save language
bo: སྐད་རིགས་ཉར་ཚགས

en: Direction that text in this language is presented.
bo: སྐད་རིགས་འདིའི་ཡིག་གེའི་ཁ་ཕྱོགས།

en: %field cannot contain any markup.
bo: %field་ནང་དུ་དྲ་ངོས་ཀྱི་མཚོན་རྟགས་གང་ཡང་ཡོད་མི་རུང་།
