Custom Language field (8.x-1.12) - en to kn translation catalogue (14 entries)

en: Delete
kn: ಅಳಿಸಿ ಹಾಕು

en: Language
kn: ಭಾಷೆ

en: Weight
kn: ತೂಕ

en: Name
kn: ಹೆಸರು

en: Label
kn: ಗುರುತುಪಟ್ಟಿ

en: Format
kn: ಫಾರ್ಮಾಟ್‍ಗೊಳಿಸು

en: Display
kn: ಪ್ರದರ್ಶಕ

en: ID
kn: IDE ಗಳು

en: Native name
kn: ಸ್ವಭಾವಸಿದ್ದ ಹೆಸರು

en: Language code
kn: ಭಾಷಾ ಸಂಕೇತ

en: Direction
kn: ಧಿಕ್ಕು

en: Language name
kn: ಭಾಷೆಯ ಹೆಸರು

en: Right to left
kn: ಬಲದಿಂದ ಎಡಕ್ಕೆ

en: Left to right
kn: ಎಡದಿಂದ ಬಲಕ್ಕೆ
