Custom Language field (8.x-1.12) - en to oc translation catalogue (24 entries)

en: Delete
oc: Suprimir

en: Language
oc: Lenga

en: - None -
oc: - Pas cap -

en: Weight
oc: Pes

en: Name
oc: Nom

en: Label
oc: Etiqueta

en: Display
oc: Afichatge

en: ID
oc: Identificant (ID)

en: Size of textfield
oc: Talha del camp de tèxte

en: Enabled languages
oc: Lengas activadas

en: Native name
oc: Nom natiu

en: Language code
oc: Còde de la lenga

en: Language neutral
oc: Independent de la lenga

en: Display format
oc: Format d'afichatge

en: Direction
oc: Direccion

en: Are you sure you want to delete the language %name?
oc: Sètz segur que volètz suprimir la lenga %name ?

en: Language name
oc: Nom de la lenga

en: Right to left
oc: De dreita cap a esquèrra

en: Left to right
oc: D'esquèrra cap a dreita

en: Custom language
oc: Lenga personalizada

en: Add custom language
oc: Apondre una lenga personalizada

en: Save language
oc: Enregistrar la lenga

en: Direction that text in this language is presented.
oc: Direccion del tèxte dins la quala se presenta en aquesta lenga.

en: %field cannot contain any markup.
oc: %field pòt pas contenir cap tipe de marcat.
