Custom Language field (8.x-1.12) - en to ps translation catalogue (10 entries)

en: Delete
ps: ړنګول

en: Language
ps: ژبه

en: - None -
ps: - هېڅ يو -

en: Weight
ps: وزن

en: Name
ps: نوم

en: Format
ps: بڼه

en: ID
ps: پېژند

en: Right to left
ps: ښي تر كيڼ

en: Left to right
ps: كيڼ تر ښي

en: Save language
ps: ژبه خوندي کول
