Custom Language field (8.x-1.13) - en to or translation catalogue (12 entries)

en: Delete
or: ଅପସାରଣ କରନ୍ତୁ

en: Language
or: ଭାଷା

en: Weight
or: ଓଜନ

en: Native name
or: ସ୍ଥାନୀୟ ନାମ

en: Language code
or: ଭାଷା ସଂକେତ

en: Direction
or: ଦିଗ

en: Language name
or: ଭାଷା ନାମ

en: Right to left
or: ଡାହାଣରୁ ବାମକୁ

en: Left to right
or: ବାମରୁ ଡ଼ାହାଣକୁ

en: Custom language
or: ଭାଷାକୁ ଇଚ୍ଛାରୂପଣ କରନ୍ତୁ

en: Add custom language
or: ଇଚ୍ଛାରୂପଣ ଭାଷାକୁ ଯୋଗକରନ୍ତୁ

en: Save language
or: ଭାଷା ସଂରକ୍ଷଣ କରନ୍ତୁ
