Custom Language field (8.x-1.14) - en to af translation catalogue (15 entries)

en: Delete
af: Vee uit

en: Language
af: Taal

en: - None -
af: - Geen -

en: Weight
af: Gewig

en: Name
af: Naam

en: Enabled languages
af: Geaktiveerde Tale

en: Language code
af: Taalkode

en: Direction
af: Rigting

en: Are you sure you want to delete the language %name?
af: Is u seker u wil die taal %name skrap?

en: Language name
af: Taalnaam

en: Right to left
af: Regs na links

en: Left to right
af: Links na regs

en: Custom language
af: Ander taal

en: Save language
af: Stoor taal

en: Direction that text in this language is presented.
af: Rigting waarin teks in die taal gewys moet word.
