Custom Language field (8.x-1.14) - en to os translation catalogue (7 entries)

en: Delete
os: Аппар

en: Language
os: Æвзаг

en: - None -
os: - Æвдыст нæу -

en: Weight
os: Уæз

en: Name
os: Ном

en: Label
os: Нысан

en: Format
os: Формат
