Language field (8.x-1.2) - en to ast translation catalogue (5 entries)

en: Language
ast: Llingua

en: - None -
ast: -Nengún-

en: Name
ast: Nome

en: Display
ast: Pantalla

en: Languages
ast: Llingües
