Language field (8.x-1.2) - en to cs translation catalogue (11 entries)

en: Language
cs: Jazyk

en: - None -
cs: - Nic -

en: Name
cs: Jméno

en: Display
cs: Zobrazit

en: Enabled languages
cs: Povolené jazyky

en: Languages
cs: Jazyky

en: Native name
cs: Vlastní název

en: Field types
cs: Typy polí

en: Author's preferred language
cs: Preferovaný jazyk autora

en: %name: may not be longer than @max characters.
cs: %name: nesmí být delší než @max znaků.

en: Site's default language (@language)
cs: Výchozí jazyk webu (@language)
