Language field (8.x-1.2) - en to el translation catalogue (10 entries)

en: Language
el: Γλώσσα

en: - None -
el: - Κανένα -

en: Name
el: Όνομα

en: Display
el: Εμφάνιση

en: Enabled languages
el: Ενεργοποιημένες γλώσσες

en: Languages
el: Γλώσσες

en: Native name
el: Εγγενές όνομα

en: Field types
el: Τύποι πεδίων

en: Author's preferred language
el: Γλώσσα προτίμησης του συγγραφέα

en: %name: may not be longer than @max characters.
el: Το %name: δεν πρέπει να υπερβαίνει τους @max χαρακτήρες.
