Language field (8.x-1.2) - en to eu translation catalogue (9 entries)

en: Language
eu: Hizkuntza

en: - None -
eu: - Bat ere ez -

en: Name
eu: Izena

en: Display
eu: Bistaratu

en: Enabled languages
eu: Hizkuntzak gaituta

en: Languages
eu: Hizkuntzak

en: Native name
eu: Jatorrizko izena

en: Field types
eu: Eremu motak

en: Site's default language (@language)
eu: Gunearen hizkuntza lehenetsia (@language)
