Language field (8.x-1.3) - en to bn translation catalogue (6 entries)

en: Language
bn: ভাষা

en: - None -
bn: - একটিও নয় -

en: Name
bn: নাম

en: Enabled languages
bn: কার্যকর ভাষাসমূহ

en: Languages
bn: ভাষাসমূহ

en: Native name
bn: আঞ্চলিক নাম
