Language field (8.x-1.3) - en to ka translation catalogue (6 entries)

en: Language
ka: ენა

en: - None -
ka: - არცერთი -

en: Name
ka: სახელი

en: Display
ka: ჩვენება

en: Enabled languages
ka: აქტიური ენები

en: Languages
ka: ენები
