Custom Language field (8.x-1.6) - en to kk translation catalogue (14 entries)

en: Delete
kk: Өшіру

en: Language
kk: Тіл

en: Edit
kk: Өңдеу

en: - None -
kk: Таңдалмаған

en: Weight
kk: Салмағы

en: Native name
kk: Туған атауы

en: Language code
kk: Тілдің коды

en: Language neutral
kk: Тілге қатысы жоқ

en: Direction
kk: Бағыт

en: Are you sure you want to delete the language %name?
kk: Сіз тілдің атын %name жоюға сенімдісіз бе?

en: Language name
kk: Тілдің аты

en: Custom language
kk: Қолданушылардың тілі

en: Add custom language
kk: Қолданушылардын тілі қосу

en: Save language
kk: Тілді сақтау
