Custom Language field (8.x-1.6) - en to ne translation catalogue (13 entries)

en: Delete
ne: हटाउनुस

en: Language
ne: भाषा

en: Edit
ne: सम्पादन गर्नुहोस्

en: - None -
ne: - कुनै पनि होइन -

en: Weight
ne: वजन

en: Display
ne: प्रदर्शन

en: ID
ne: परिचय

en: Native name
ne: मूल नाम

en: Language code
ne: भाषा संकेत

en: Language neutral
ne: भाषा निष्पक्ष

en: Direction
ne: दिशा

en: Language name
ne: भाषाको नाम

en: Save language
ne: भाषा सेभ गर्नुहोस्
