Custom Language field (8.x-1.7) - en to gu translation catalogue (9 entries)

en: Delete
gu: કાઢી નાખો

en: Language
gu: ભાષા

en: Edit
gu: સંપાદિત કરો

en: Weight
gu: તરલતા

en: Label
gu: શિર્ષક

en: Display
gu: પ્રદર્શન

en: Enabled languages
gu: સક્રિય ભાષાઓ

en: Language code
gu: ભાષા સંકેત

en: Language name
gu: ભાષાનું નામ
