Custom Language field (8.x-1.7) - en to vi translation catalogue (19 entries)

en: Delete
vi: Xóa

en: Language
vi: Ngôn ngữ

en: Edit
vi: Sửa

en: - None -
vi: - Không -

en: Weight
vi: Độ nặng

en: Label
vi: Nhãn

en: Display
vi: Hiển thị

en: ID
vi: Mã

en: Enabled languages
vi: Các ngôn ngữ đang bật

en: Native name
vi: Tên bản địa

en: Language code
vi: Mã ngôn ngữ

en: Language neutral
vi: Ngôn ngữ trung lập

en: Direction
vi: Hướng

en: Are you sure you want to delete the language %name?
vi: Bạn có muốn xóa ngôn ngữ %name không?

en: Language name
vi: Tên ngôn ngữ

en: Custom language
vi: Ngôn ngữ tự chọn

en: Add custom language
vi: Thêm ngôn ngữ tự chọn

en: Save language
vi: Lưu ngôn ngữ

en: %field cannot contain any markup.
vi: %field không được chứa mã HTML.
