Custom Language field (8.x-1.8) - en to bn translation catalogue (10 entries)

en: Delete
bn: মুছে ফেল

en: Language
bn: ভাষা

en: - None -
bn: - একটিও নয় -

en: Weight
bn: ভর

en: Name
bn: নাম

en: Enabled languages
bn: কার্যকর ভাষাসমূহ

en: Native name
bn: আঞ্চলিক নাম

en: Language code
bn: ভাষা কোড

en: Language neutral
bn: ভাষা নিরপেক্ষ

en: Save language
bn: ভাষা সংরক্ষণ কর
