Custom Language field (8.x-1.8) - en to ca translation catalogue (25 entries)

en: Delete
ca: Suprimeix

en: Language
ca: Llengua

en: - None -
ca: - Cap -

en: Weight
ca: Pes

en: Name
ca: Nom

en: Label
ca: Etiqueta

en: Display
ca: Visualització

en: Enabled languages
ca: Llenguatges habilitats

en: Native name
ca: Nom natiu

en: Language code
ca: Codi de llengua

en: Language neutral
ca: Neutre lingüísticament

en: Direction
ca: Direcció

en: Are you sure you want to delete the language %name?
ca: Esteu segur que voleu eliminat l'idioma %name?

en: Language name
ca: Nom de la llengua

en: Custom language
ca: Llengua personalitzada

en: Add custom language
ca: Crea una llengua personalitzada

en: Save language
ca: Desa la llengua

en: Field types
ca: Tipus de camps

en: %field cannot contain any markup.
ca: %field no pot contenir cap tipus de marcat.

en: Current interface language
ca: La llengua actual de la interfície

en: Author's preferred language
ca: La llengua preferida de l'autor

en: %name: may not be longer than @max characters.
ca: %name: no potser més llarg de @max caràcters.

en: Display in native language
ca: Mostra en l'idioma nadiu

en: Site's default language (@language)
ca: La llengua predeterminada del lloc (@language)

en: Use language codes as <a href=":w3ctags">defined by the W3C</a> for interoperability. <em>Examples: "en", "en-gb" and "zh-hant".</em>
ca: Utilitzeu un codi de llengua tal com ho <a href=":w3ctags">defineix el W3C</a> per a la seva interoperabilitat. <em>Per exemple: "en", "en-gb" i "zh-hant".</em>
