Custom Language field (8.x-1.8) - en to eu translation catalogue (20 entries)

en: Delete
eu: Ezabatu

en: Language
eu: Hizkuntza

en: - None -
eu: - Bat ere ez -

en: Weight
eu: Pisua

en: Name
eu: Izena

en: Label
eu: Etiketa

en: Display
eu: Bistaratu

en: ID
eu: IDa

en: Enabled languages
eu: Hizkuntzak gaituta

en: Native name
eu: Jatorrizko izena

en: Language code
eu: Hizkuntza kodea

en: Language neutral
eu: Hizkuntza neutroa

en: Direction
eu: Helbidea

en: Are you sure you want to delete the language %name?
eu: Ziur al zaude %name hizkuntza ezabatu nahi duzula?

en: Language name
eu: Hizkuntza izena

en: Custom language
eu: Hizkuntza pertsonalizatua

en: Add custom language
eu: Hizkuntza pertsonalizatua gehitu

en: Save language
eu: Hizkuntza gorde

en: Field types
eu: Eremu motak

en: Site's default language (@language)
eu: Gunearen hizkuntza lehenetsia (@language)
