Custom Language field (8.x-1.9) - en to am translation catalogue (17 entries)

en: Delete
am: ሰርዝ

en: Language
am: ቋንቋ

en: Weight
am: ክብደት

en: Name
am: ስም

en: Label
am: መሰየሚያ

en: ID
am: አይዲ

en: Native name
am: የቀዬ ስም

en: Language code
am: የቋንቋ ኮድ

en: Direction
am: አቅጣጫ

en: Language name
am: የቋንቋ ስም

en: Right to left
am: ከቀኝ ወደ ግራ

en: Left to right
am: ከግራ ወደ ቀኝ

en: Custom language
am: የተበጀ ቋንቋ

en: Add custom language
am: የተበጀ ቋንቋ ጨምር

en: Save language
am: ቋንቋውን አስቀምጥ

en: Direction that text in this language is presented.
am: በዚህ ቋንቋ ውስጥ ጽሑፍ የሚቀርብበት አቅጣጫ።

en: Display in native language
am: በአገሬው ቋንቋ አሳይ
