Custom Language field (8.x-1.9) - en to az translation catalogue (17 entries)

en: Delete
az: Sil

en: Language
az: Dil

en: Size
az: Ölçü

en: - None -
az: - heç nə -

en: Weight
az: Çəki

en: Name
az: Ad

en: Display
az: Monitor

en: ID
az: İD

en: Language code
az: Dil kodu

en: Direction
az: İstiqamət

en: Language name
az: Dil adı

en: Right to left
az: Sağdan sola

en: Left to right
az: Soldan sağa

en: Add custom language
az: Fərdi dil əlavə edin

en: Save language
az: Dili yadda saxla

en: Direction that text in this language is presented.
az: Bu dildə mətnin təqdim olunduğu istiqamət.

en: Field types
az: Sahə növləri
