Custom Language field (8.x-1.9) - en to dz translation catalogue (10 entries)

en: Delete
dz: བཏོན་གཏང་།

en: Language
dz: སྐད་ཡིག།

en: Size
dz: ཚད།

en: Weight
dz: ལྗིད་ཚད།

en: Name
dz: མིང་།

en: Language code
dz: སྐད་ཡིག་ཨང་རྟགས།

en: Are you sure you want to delete the language %name?
dz: ཁྱོད་ཀྱིས་ %name སྐད་ཡིག་བཏོན་གཏང་ནི་ཟེར་མི་དེ་ངེས་གཏན་ཨིན་ན?

en: Language name
dz: སྐད་ཡིག་མིང་།

en: Custom language
dz: སྲོལ་སྒྲིག་གི་སྐད་ཡིག

en: Add custom language
dz: སྲོལ་སྒྲིག་སྐད་ཡིག་འདི་ཁ་སྐོང་བརྐྱབ།
