Custom Language field (8.x-1.9) - en to si translation catalogue (8 entries)

en: Delete
si: මකාදමන්න

en: Language
si: භාෂාව

en: Name
si: නම

en: Label
si: ලේබලය

en: Direction
si: දිශාව

en: Language name
si: භාෂා නාමය

en: Right to left
si: දකුණ සිට වමට

en: Left to right
si: වමේ සිට දකුණට
