Language Icons (2.0.0-beta4) - en to cs translation catalogue (22 entries)

en: Image size
cs: Velikost obrázku

en: Icons
cs: Ikony

en: Node links
cs: Odkazy na uzly

en: Multilingual
cs: Vícejazyčné

en: Image size for language icons, in the form "width x height".
cs: Velikost obrázku pro ikony jazyků; ve tvaru"šířka x výška".

en: Add language icons
cs: Přidat ikony jazyků

en: Link types to add language icons.
cs: Typy odkazů, ke kterým se mají přidat jazykové ikony.

en: Language switcher block
cs: Blok pro přepínání jazyka

en: Icon placement
cs: Umístění ikony

en: Where to display the icon, relative to the link title.
cs: Kde se má zobrazit ikona (vzhledem k textu odkazu).

en: Icons file path
cs: Cesta k souboru s ikonami

en: This module manages language icons for multilingual sites:
cs: Tento modul spravuje ikony jazyků pro vícejazyčné stránky:

en: Language Icons
cs: Jazykové ikony

en: Adds icons to language links.
cs: Přidá ikony k odkazům na jazykové verze.

en: To enable multilingual support for specific content types go to <a href="@configure_content_types">configure content types</a>.
cs: Pro zapnutí vícejazyčné podpory pro určité typy obsahu jděte na stránku <a href="@configure_content_types">konfigurace typů obsahu</a>.

en: Before link
cs: Před odkazem

en: After link
cs: Za odkazem

en: Replace link
cs: Nahradit odkaz

en: Path for language icons, relative to Drupal installation. "*" is a placeholder for language code.
cs: Cesta k ikonám jazyků, relativní k Drupal instalaci. "*" nahrazuje kód jazyka.

en: Automatically adds icons to language links.
cs: Automaticky přidávat ikony k odkazům na jiné jazyky.

en: For more information, please see <a href="@handbook">the online handbook section</a>.
cs: Více informací najdete v <a href="@handbook">online příručce</a>.

en: Language icons
cs: Ikony jazyků
