Language Icons (2.0.0-beta4) - en to eu translation catalogue (8 entries)

en: Image size
eu: Irudiaren tamaina

en: Icons
eu: Ikonoak

en: Node links
eu: Nodo estekak

en: Multilingual
eu: Eleaniztasuna

en: Add language icons
eu: Gehitu hizkuntza ikonoak

en: Adds icons to language links.
eu: Gehitu ikonoak hizkuntzen estekei.

en: Before link
eu: Aurretik esteka

en: After link
eu: Ondoren esteka
