Language Icons (2.0.0-beta4) - en to fi translation catalogue (23 entries)

en: Image size
fi: Kuvan koko

en: Icons
fi: Ikonit

en: Node links
fi: Solmujen linkit

en: Multilingual
fi: Monikielinen

en: Image size for language icons, in the form "width x height".
fi: Kieli-ikonien kuvien koko, muodossa "leveys x korkeus".

en: Add language icons
fi: Lisää kieli-ikonit

en: Link types to add language icons.
fi: Linkitä tyypit lisätäksesi kieli-ikonit.

en: Language switcher block
fi: Kielivalintalohko

en: Icon placement
fi: Ikonin sijainti

en: Where to display the icon, relative to the link title.
fi: Missä ikoni näytetään, suhteena linkin otsikkoon.

en: Icons file path
fi: Ikonien tiedostopolku

en: This module manages language icons for multilingual sites:
fi: Tämä moduuli hallitsee kieli-ikoneita monikielisille sivustoille:

en: Language Icons
fi: Kieli-ikonit

en: Adds icons to language links.
fi: Lisää ikonit kielilinkkeihin.

en: To enable multilingual support for specific content types go to <a href="@configure_content_types">configure content types</a>.
fi: Ottaaksesi käyttöön monikielisyyden määritellyille sisältötyypeille, <a href="@configure_content_types">muokkaa sisältötyyppien asetuksia</a>.

en: Before link
fi: Ennen linkkiä

en: After link
fi: Linkin jälkeen

en: Replace link
fi: Korvaa linkki

en: Path for language icons, relative to Drupal installation. "*" is a placeholder for language code.
fi: Tiedostopolku kieli-ikoneille suhteessa Drupal-asennukseen. ”*” korvataan kielen tunnuksella.

en: Automatically adds icons to language links.
fi: Lisää ikonit automaattisesti kielilinkkeihin.

en: Provides related theme functions.
fi: Tarjoaa siihen liittyviä teema-funktioita

en: For more information, please see <a href="@handbook">the online handbook section</a>.
fi: Lisätietoa löydät <a href="@handbook">käsikirjasta</a>.

en: Language icons
fi: Kieli-ikonit
