Language Icons (2.0.0-beta5) - en to sk translation catalogue (15 entries)

en: Image size
sk: Veľkosť obrázka

en: Icons
sk: Ikony

en: Node links
sk: Odkazy uzla

en: Multilingual
sk: Viacjazyčný

en: Image size for language icons, in the form "width x height".
sk: Veľkosť obrázka pre jazykové ikony, v tvare "šírka x výška".

en: Add language icons
sk: Pridať ikony jazykov

en: Link types to add language icons.
sk: Typy odkazov pre pridanie jazykových ikon.

en: Language switcher block
sk: Blok zmeny jazyka

en: Icon placement
sk: Umiestnenie ikony

en: Where to display the icon, relative to the link title.
sk: Kde zobraziť ikonu, vzhľadom k textu odkazu.

en: Icons file path
sk: Cesta k súborom s ikonami

en: This module manages language icons for multilingual sites:
sk: Tento modul spravuje ikony jazykov pre viacjazyčné stránky:

en: Language Icons
sk: Ikony jazykov

en: Adds icons to language links.
sk: Pridá ikony pre odkazy jazykov.

en: To enable multilingual support for specific content types go to <a href="@configure_content_types">configure content types</a>.
sk: Ak chcete povoliť viacjazyčnú podporu pre špecifický typ obsahu prejdite na <a href="@configure_content_types">konfiguráciu typov obsahu</a>.
