Language Icons (8.x-1.0-beta1) - en to ca translation catalogue (14 entries)

en: Image size
ca: Mida de la imatge

en: Icons
ca: Icones

en: Node links
ca: Enllaços del node

en: Multilingual
ca: Multilingüe

en: Image size for language icons, in the form "width x height".
ca: Mida de les imatges de les icones de llengua, en la forma "amplada x alçada".

en: Add language icons
ca: Afegeix icones de llengua

en: Link types to add language icons.
ca: Tipus d'enllaços per afegir icones de llengua.

en: Icon placement
ca: Posició de les icones

en: Icons file path
ca: Camí als fitxers d'icones

en: To enable multilingual support for specific content types go to <a href="@configure_content_types">configure content types</a>.
ca: Per habilitar el suport multilingüe per a tipus de contingut específics, aneu a <a href="@configure_content_types">Tipus de contingut</a>.

en: Before link
ca: Abans de l'enllaç

en: After link
ca: Després de l'enllaç

en: Replace link
ca: Reemplaça l'enllaç

en: Path for language icons, relative to Drupal installation. "*" is a placeholder for language code.
ca: Camí a les icones de llengua, relatiu a la instal·lació del Drupal. "*" és un comodí pel codi de llengua.
