Language Icons (8.x-1.0-beta3) - en to hu translation catalogue (27 entries)

en: Image size
hu: Képméret

en: Icons
hu: Ikonok

en: Node links
hu: Tartalom hivatkozások

en: Multilingual
hu: Többnyelvű

en: Image size for language icons, in the form "width x height".
hu: A nyelvi ikonok képmérete „szélesség x magasság” formátumban.

en: Add language icons
hu: Nyelvi ikonok hozzáadása

en: Link types to add language icons.
hu: Hivatkozástípusok a nyelvi ikonok hozzáadásához.

en: Language switcher block
hu: Nyelvválasztó blokk

en: Icon placement
hu: Ikon elhelyezése

en: Where to display the icon, relative to the link title.
hu: A hivatkozáshoz képest hol jelenjen meg az ikon.

en: Icons file path
hu: Ikonok elérési útja

en: This module manages language icons for multilingual sites:
hu: Ez a modul kezeli a nyelvi ikonokat a többnyelvű webhelyeken:

en: Language Icons
hu: Nyelvi ikonok

en: Adds icons to language links.
hu: Ikonokat rendel a nyelvi hivatkozásokhoz.

en: To enable multilingual support for specific content types go to <a href="@configure_content_types">configure content types</a>.
hu: Az egyes tartalomtípusok többnyelvű támogatásának engedélyezése a <a href="@configure_content_types">tartalomtípusok beállítása</a> oldalon végezhető el.

en: Before link
hu: Hivatkozás előtt

en: After link
hu: Hivatkozás után

en: Replace link
hu: Hivatkozás helyett

en: Path for language icons, relative to Drupal installation. "*" is a placeholder for language code.
hu: A nyelvi ikonok relatív útvonala a Drupal telepítéshez képest. A „*” karakter a helykitöltő a nyelvkód számra.

en: Automatically adds icons to language links.
hu: Ikonokat rendel automatikusan a nyelvi hivatkozásokhoz.

en: Provides related theme functions.
hu: A kapcsolódó sminkfüggvényeket adja.

en: For more information, please see <a href="@handbook">the online handbook section</a>.
hu: További információk a <a href="@handbook">kézikönyvben</a> találhatóak.

en: Configure the Language Icons module.
hu: A <em>Language Icons</em> modul beállításai.

en: Language Icons settings
hu: Language Icons beállítások

en: Show the icons on a node
hu: Ikon mutatása egy taralomnál

en: Show the icons on the language switcher block
hu: Ikon mutatása a nyelvválasztó blokkban

en: These options are currently disabled due to <a href=":issue_url">a bug</a> that cannot currently be resolved. They may be reintroduced at a later stage.
hu: Ezek a lehetőségek jelenleg nem elérhetőek egy még nem oldott <a href=":issue_url">hiba</a> miatt. Talán egy későbbi verzióban  használhatóak lesznek.
