Languages Dropdown (Bootstrap) (3.0.2) - en to fr translation catalogue (10 entries)

en: Small
fr: Petit

en: Large
fr: Grand

en: Medium
fr: Moyen

en: Not installed
fr: Non installé

en: Installed
fr: Installé

en: Multilingual
fr: Multilingue

en: About
fr: À propos

en: Icon Size
fr: Taille de l'icône

en: How to use
fr: Comment l'utiliser

en: Bootstrap settings
fr: Paramètres de Bootstrap
