Languages Dropdown (Bootstrap) (3.0.2) - en to id translation catalogue (7 entries)

en: Small
id: Kecil

en: Large
id: Besar

en: Medium
id: Sedang

en: Not installed
id: Tidak terinstal

en: Installed
id: Terinstal

en: Multilingual
id: Multi bahasa

en: About
id: Tentang
