Languages Dropdown (Bootstrap) (3.0.2) - en to pl translation catalogue (7 entries)

en: Small
pl: Małe

en: Large
pl: Duże

en: Medium
pl: Średnie

en: Not installed
pl: Niezainstalowany

en: Installed
pl: Zainstalowane

en: Multilingual
pl: Wielojęzyczne

en: About
pl: O stronie
