Languages Dropdown (Bootstrap) (3.0.2) - en to ru translation catalogue (8 entries)

en: Small
ru: Маленький

en: Large
ru: Большой

en: Medium
ru: Средний

en: Not installed
ru: Не установлено

en: Installed
ru: Установлено

en: Multilingual
ru: Многоязычность

en: About
ru: Информация

en: Bootstrap settings
ru: Настройки библиотеки Bootstrap
