Languages Dropdown (Bootstrap) (3.0.3) - en to gl translation catalogue (7 entries)

en: Small
gl: Pequeno

en: Large
gl: Grande

en: Medium
gl: Medio

en: Not installed
gl: Non instalado

en: Installed
gl: Instalado

en: Multilingual
gl: Multilingüe

en: About
gl: Información
