Languages Dropdown (Bootstrap) (3.0.3) - en to hr translation catalogue (6 entries)

en: Small
hr: Mala

en: Large
hr: Velika

en: Medium
hr: Srednji

en: Not installed
hr: Nije instalirano

en: Installed
hr: Instaliran

en: About
hr: Opis
