Languages Dropdown (Bootstrap) (5.0.1) - en to et translation catalogue (7 entries)

en: Small
et: Väike

en: Large
et: Suur

en: Medium
et: Keskmine

en: Not installed
et: Paigaldamata

en: Installed
et: Paigaldatud

en: Multilingual
et: Mitmekeelne

en: About
et: Programmist
