Languages Dropdown (Bootstrap) (5.0.1) - en to fi translation catalogue (7 entries)

en: Small
fi: Pieni

en: Large
fi: Suuri

en: Medium
fi: Keskiverto

en: Not installed
fi: Asentamatta

en: Installed
fi: Asennettu

en: Multilingual
fi: Monikielinen

en: About
fi: Tietoja
