Languages Dropdown (Bootstrap) (5.0.1) - en to hu translation catalogue (9 entries)

en: Small
hu: Kicsi

en: Large
hu: Nagy

en: Medium
hu: Közepes

en: Not installed
hu: Nincs telepítve

en: Installed
hu: Telepített

en: Multilingual
hu: Többnyelvű

en: About
hu: Leírás

en: Icon Size
hu: Ikonméret

en: Bootstrap settings
hu: Bootstrap beállítások
