Languages Dropdown (Bootstrap) (5.0.1) - en to ja translation catalogue (7 entries)

en: Small
ja: 小

en: Large
ja: 大

en: Medium
ja: 中程度

en: Not installed
ja: 未インストール

en: Installed
ja: インストール済み

en: Multilingual
ja: 多言語

en: About
ja: アバウト
