Languages Dropdown (Bootstrap) (5.0.1) - en to ka translation catalogue (5 entries)

en: Small
ka: პატარა

en: Large
ka: დიდი

en: Medium
ka: საშუალო

en: Not installed
ka: არ არის დაინსტალირებული

en: Multilingual
ka: მრავალენოვანი
