Languages Dropdown (Bootstrap) (8.x-1.0-beta1) - en to sk translation catalogue (7 entries)

en: Small
sk: Malé

en: Large
sk: Veľké

en: Medium
sk: Stredná

en: Not installed
sk: Nenainštalovaný

en: Installed
sk: Inštalované

en: Multilingual
sk: Viacjazyčný

en: About
sk: Informácie o
