Languages Dropdown (Bootstrap) (8.x-1.0) - en to uk translation catalogue (10 entries)

en: Small
uk: Мале

en: Large
uk: Велике

en: Medium
uk: Середній

en: Not installed
uk: Не встановлено

en: Installed
uk: Встановлено

en: Multilingual
uk: Багатомовність

en: About
uk: Про модуль

en: Icon Size
uk: Розмір піктограм

en: How to use
uk: Як користуватися

en: Bootstrap settings
uk: Налаштування Bootstrap
