Languages Dropdown (Bootstrap) (8.x-1.0) - en to vi translation catalogue (7 entries)

en: Small
vi: Nhỏ

en: Large
vi: Rộng

en: Medium
vi: Vừa

en: Not installed
vi: Chưa được cài đặt

en: Installed
vi: Đã cài đặt

en: About
vi: Giới thiệu

en: Icon Size
vi: Kích cỡ Biểu tượng
