Languages Dropdown (Bootstrap) (8.x-1.1) - en to lt translation catalogue (7 entries)

en: Small
lt: Mažas

en: Large
lt: Didelis

en: Medium
lt: Vidutinis

en: Not installed
lt: Neįdiegta

en: Installed
lt: Įdiegta

en: Multilingual
lt: Daugiakalbystė

en: About
lt: Apie
