Languages Dropdown (Bootstrap) (8.x-1.1) - en to nl translation catalogue (7 entries)

en: Small
nl: Klein

en: Large
nl: Groot

en: Medium
nl: Gemiddeld

en: Not installed
nl: Niet geïnstalleerd

en: Installed
nl: Geïnstalleerd

en: Multilingual
nl: Meertalig

en: About
nl: Over
