Languages Dropdown (Bootstrap) (8.x-1.6) - en to ast translation catalogue (5 entries)

en: Small
ast: Pequeñu

en: Large
ast: Grande

en: Medium
ast: Mediu

en: Not installed
ast: Ensin instalar

en: Installed
ast: Instaláu
