Languages Dropdown (Bootstrap) (8.x-1.6) - en to it translation catalogue (7 entries)

en: Small
it: Piccolo

en: Large
it: Grande

en: Medium
it: Medio

en: Not installed
it: Non installato

en: Installed
it: Installato

en: Multilingual
it: Multilingue

en: About
it: Informazioni
